Studánková mapa

Vítejte na studánkové mapě, která zobrazuje všechny přístupné zdroje evidované v registru. Data pro mapu se negenerují online a proto vámi přidaný zdroj se zde po schválení objeví většinou do 24 hodin. Mapu si lze v jejím levém horním rohu přepínat mezi standardní, turistickou a leteckou. Na mapě nejsou vidět všechny údaje, které vidíte pokud se na mapy podíváte skrze server mapy.cz, zde chybí jakékoliv body zájmu (zastávky, obchody, památné stromy, pohostinství, ....). Skrze tuto mapu také nelze měřit vzdálenost, umísťovat své značky apod.

V rámci mapy se lze pohybovat pomocí šipek na klávesnici či pomocí ovladače umístěného v pravém horním rohu. Zoom je většinou realizován kolečkem na myši, nebo pomocí + a - na klávesnici.

Na mapě se zobrazuje vždy max. 200 vodních zdrojů evidovaných v národním registru. Pokud se v daném výřezu nachází více zdrojů, zobrazí se prvních 200. Zbylé se objeví ve zvětšeném výřezu. Kliknutím na značku se otevře detail záznamu v novém okně.

Mapa má šířku 1000 pixelů, její výška se nastaví dle okna vašeho prohlížeče. Používáte-li prohlížeč Internet Explorer, je potřeba minimálně verze 8, aby mapa fungovala správně.

Barevné rozlišení

bežnénepřístupnéZachraňme studánkypitelnézaniklé

[Zpět na eStudánky]