Od spustenia národného registra prameňov a studničiek, máme na stránkach kód, ktorý meria návštevnosť pomocou aplikácie Google Analytics a Toplist. Hoci náš projekt sleduje iné ciele než úpenlivé sledovanie počtu prístupov, je zaujímavé pozrieť sa na niektoré čísla - zo štatistík je ich k dispozícii naozaj veľa.
Mesačné prehľady
Dáta vychádzajú z merania servera Toplist. Návštevy sú započítavané s intervalom 30 minút, pokiaľ web navštívite 10x počas pol hodiny, do merania sa to premietne ako jedna návšteva, pokiaľ 10x po hodine, potom ako 10 návštev. Viac o metodike merania.
| |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
IX |
X |
XI |
XII |
celkem |
| 2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
549 |
862 |
191 |
1 665 |
| 2013 |
158 |
78 |
70 |
67 |
43 |
41 |
51 |
55 |
41 |
28 |
33 |
31 |
696 |
| 2014 |
24 |
12 |
31 |
21 |
33 |
12 |
109 |
108 |
123 |
124 |
195 |
203 |
995 |
| 2015 |
213 |
171 |
291 |
335 |
329 |
176 |
416 |
538 |
245 |
210 |
211 |
168 |
3 303 |
| 2016 |
232 |
3380 |
1542 |
365 |
372 |
407 |
1339 |
512 |
492 |
341 |
337 |
209 |
9 528 |
| 2017 |
254 |
286 |
328 |
502 |
429 |
384 |
706 |
588 |
352 |
349 |
288 |
267 |
4 733 |
| 2018 |
1454 |
634 |
616 |
712 |
1047 |
555 |
862 |
717 |
499 |
471 |
487 |
491 |
8 545 |
| 2019 |
481 |
199 |
205 |
191 |
284 |
359 |
484 |
593 |
353 |
414 |
311 |
292 |
4 166 |
| 2020 |
316 |
222 |
320 |
494 |
587 |
499 |
545 |
763 |
466 |
332 |
326 |
282 |
5 152 |
| 2021 |
366 |
267 |
313 |
434 |
439 |
420 |
538 |
345 |
284 |
180 |
221 |
212 |
4 019 |
| 2022 |
253 |
178 |
224 |
375 |
352 |
300 |
445 |
423 |
270 |
264 |
207 |
205 |
3 496 |
| 2023 |
256 |
249 |
283 |
315 |
370 |
317 |
408 |
347 |
357 |
288 |
272 |
218 |
3 680 |
| 2024 |
318 |
269 |
388 |
425 |
441 |
395 |
552 |
567 |
365 |
314
|
216 |
234 |
4 484 |
| 2025 |
403 |
298 |
328 |
342 |
366 |
368 |
472 |
537 |
388 |
388 |
385 |
260 |
4 535 |
| 2026 |
628 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
